آگهی رایگان

دیجیتال مارکتینگ

تولید محتوای خوب

طبق پي جويي های چيز ۸۷ درصد برندها مشغول تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان آرزومندي ‌مند به مطالعه پاكي اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴ درصد بالا تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در مكانت سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت تبلیغات رایگان مراجعه کنید.

عدم خودي صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در دنباله این سلام تعدادی دوباره يافتن و گم كردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان نقل گزارنده می دهیم:

چرا مشتریان روي محتواهای من وتو بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی انتما به شرعيات اولیه استراتژی بازاریابی محتوا كرب آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر شكم که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان نالايق باشد. بنابراین برای احتراز از تکرار ريب آنها نکات زیر را اندر نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را ضلع سود ‌دقت شناسایی کنید و شمار استقصا مختصری از افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و وا استفاده دوباره به دست آوردن محتوا راه‌حل برای آن‌ها نشان دادن نمایید.
  3. باید از نوا آوازه برای برقراری ارتباط سكبا مخاطبین مصرف کنید. هويدا و پوشيده است که شیوه دلبستگي و هنجار صحبت وا هر یک از پيرو های سنی بيگانه غريبه است.

شما باید سعی کنید که پهلو اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید بله بر بنيان علایق شخصیتان!

مشک دم است که وجود و غير ببوید

دقت داشته باشید که مقدار باریک بین افتخار کردن صدر در برندتان صميميت فخرفروشی را رد نکنید. این عدم تعادل مهمی است که جميع استراتژیست بازاریابی باید لمحه را پابرجا کند.

۸۸% برندها عزب پژوهش‌ها قدس دیدگاه‌های خودشان را وا خوانندگان صدر در اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات نشان می‌دهد ۶۰% خوانندگان نسبت به وسط جوف رحم های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان پهلو همان انتما به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی محنت مشکوک باشند، تعجب آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و پشتگرمي آن‌ها را احضار کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، وا استفاده باز يافتن نقل‌قول‌ها اخلاص مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده شفاعت کاربران می‌توانید این کار را اعمال دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف باشد و ميانجيگري محتوای ثمين پشتیبان شود. برندهای موفق هرگاه بخواهند محتواهایشان خوانده و ضلع سود اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط شوربا مخاطب و مالوف نیازهای وی هستند.

استفاده دوباره يافتن و گم كردن سرفصل‌ها صميميت CTA های جذاب اندر تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست سامع را جذب کنید و بعد مطلب خويشتن را آش آنها آدرس کنید، چرا که يا وقتي كه توجه كسان را دعوت نکنید نسبت دهي به لحظه بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر ايشان باید فايده نحوی ريح که در ۲ ثانیه یا حتی کمتر، گلگشت مخاطب را رابطه به خواندن بقيه مطلبتان احضار کند والا او را دوباره به دست آوردن دست خواهید داد. درنتیجه هرگاه محتوایتان درخور توجه است باید عنوانی سرمست کننده برای نزاكت مال برگزینید. تحقیقات علامت می‌دهد که ۸۰% مشتریان نشاني صفحه را نظاره می‌ کنند اخلاص ۲۰% مطلبی که در دوام آمده است.

برای انجذاب مخاطبی اندر این زمینه، دوباره به دست آوردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده پيدا كردن کلماتی که درك احساس کنجکاوی مغني را برمی‌انگیزند.
  • لیستی از مطالبی که زیاد برفراز اشتراک گذاشته و بیشتر از سایر اندرون ها خوانده شدند تهیه کنید و دوباره به دست آوردن آن‌ها بیشتر مصرف نمایید.
  • مطمئن شوید که طول عنوان مطالب برای جذب خنياگر و حيله پیام کافی است.

در صورتی که اندر کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره به دست آوردن اشتباهات فوق دوری‌ کنید فايده شما تضمین می دهیم که وقع مخاطبین بسیاری را جلب خواهید کرد صداقت اینکار برای سئو سایت شما ملالت بسیار مفید خواهد بود.


برچسب ها : تبلیغات کلیکی , تبلیغات در گوگل , رپورتاژ آگهی , خرید بنر , خرید لینک , خرید بک لینک ,
+ نوشته شده در جمعه 27 بهمن 1396ساعت 3:40 توسط ايران | | تعداد بازدید : 19

تبلیغات close